niedziela, 22 kwietnia 2012

Maj, maj, maj


Jeszcze tylko pięć dni dzieli nas do długiego, majowego tygodnia. To będzie wspaniały czas. Odpocznę od szkoły, zajmę się swoimi sprawami, będę mogła robić to co zwykle nie mogę gdy jestem w szkole.
Od razu mówię nie będę leniuchować. Mam zamiar aktywnie spędzić te wolne dni. Zaplanowałyśmy już wyjazd do Zamościa i do okolic. 

To już 5 dzień.. Dziś już jest lepiej. Weekend okazał się wielkim testem. I mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że go zdałam. Łzy szukały ujścia.. Dużo łatwiej jest się z tym zmagać jeśli nie robią tego twoi znajomi.. Ja miałam na tym polu utrudnione zadanie.. :/ Ale to taka mała kara for me.. 
Trzeba mi jeszcze tylko przetrwać tydzień a potem dajemy w gaz. 
Tato ma mnie zapisać do alergologa. Pewnie pobiorą mi krew.. brr. Trzeba zrobić badania i wgl.. Może w pewien dzień nie pójdę do szkoły (?). Mam nadzieję, że nie znajdą mi ani nie udowodnią czegoś czego nie chcę wystawiać na światło dzienne. Przyczyna musi tkwić w czymś innym.  
Na dworze wspaniała pogoda. Wczoraj popołudnie spędziłam na dworze grając w siatkę a wieczorem oglądałam Grease. :) Polecam. Warto obejrzeć, nieźle się można pośmiać :D 
Na jutro mam lekturę. Cierpienia Młodego Wertera, więc siedzę i cierpię czytając ten wyciskacz łez.. :/
Zaraz wezmę się za streszczenie bo całości i tak nie zdążę przeczytać. Jeszcze chemia na mnie czeka. Muszę się poprawić. :)
I tak jeszcze na chwilę tu wpadłam. Siedzę i czytam streszczenie i charakterystykę bohaterów z Cierpień..
Jak na razie to idzie mi całkiem dobrze. Pracuję teraz nad charakterystyką Lotty, został mi jeszcze Albert, ale o nim to już będzie mało. Dobra, nie będę Wam katować o szkole i o lekturach. :)

4 komentarze:

 1. Młody Werter ? Miałam się za to wziąć i obiecuję sobie to już od jakiegoś czasu. ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam "Grease" :D Świetny ^^
  Tak, tak, też czekam na weekend majowy. Jeszcze 4 dni <3
  Pozdrawiam i miłego tygodnia! :) ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że zmiana szaty?

  Ach, Werter. Jedna z najnudniejszych postaci romantyzmu. Cóż, trzeba przez to przebrnąć i tą chorobę wieku zwaną "werteryzmem" (oczywiście każda postać tworzy własną, aby było zabawniej).

  Jednakże, niedługo weekend majowy, a więc głowa do góry!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, Grease jest niezły, Travolta jest tam taaki pokraczny ;-)
  A Wertera i ja nie cierpię. Głupi był i tyle ;D

  OdpowiedzUsuń

Jeśli będziesz pisać "fajny blog, obserwujemy?" to na mnie nie licz. Blog to dla mnie coś ważniejszego niż liczba obserwujących więc lepiej napisz coś na temat mojego posta i okaż jakieś zainteresowanie.